Дерматолог
Авто Світ

У Шостці викрили двох наркоторговців

Поліція 12:35, 23.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

Співробітники сектору кримінальної поліції Шосткинського районного управління поліції, в ході проведення оперативно-розшукових дій, викрили 55-річного місцевого мешканця, який збув згорток з білою порошкоподібною речовиною, зовні схожою на амфетамін.

Того ж дня, працівники поліції задокументували ще один факт незаконного збуту психотропів. Жінка намагалася продать згортки з амфетаміном, однак вчинити задумане у неї не вийшло.

Все виявлене поліцейські вилучили на направили на експертне дослідження. Зловмисників затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчі за даним фактом відкрили кримінальні провадження за ч. 2 ст. 307 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» Кримінального кодексу України. Слідство триває, інформує відділ комунікації поліції Сумської області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору