У Шостці виконавча служба стягнула більше 9 млн. грн. аліментів, заборгованих 529 дітям

Закон 19:30, 6.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Як розповіли у Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Суми), щоб належним чином вплинути на боржника, у якого сукупний розмір заборгованості зі сплати аліментів перевищує суму платежів за три місяці, фахівці юстиції арештовують його майно та банківські рахунки. А якщо розмір заборгованості більше суми відповідних платежів за чотири місяці, то у цьому випадку державні виконавці виносять постанови про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві:
• на виїзд за межі України;
• на керування транспортними засобами;
• на користування зброєю;
• на полювання.
Разом з обов’язковими щомісячними платежами, родина також має право отримати бонус за очікування у вигляді відсотку від загальної суми боргу. Така можливість виникає при наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів:
• за рік – 20% від суми несплачених аліментів,
• за два роки – 30% від суми несплачених аліментів,
• за три роки – 50% від суми несплачених аліментів.
 Водночас, «витримка» деяких батьків змушує правників застосовувати більш радикальні заходи – складення адміністративного протоколу, який після направлення до суду може загрожувати боржнику годинами суспільно корисних робіт (від 120 годин – до 360 годин).
 Завдяки зазначеним примусовим заходам, понад 12 тисяч дітей Сумщини отримали більше як 100 мільйонів гривень, які стягнули державні виконавці.
Разом з тим, державні виконавці Шосткинського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) стягнули 9 020 328,00 гривень аліментів, відновивши економічні права 529 дітей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору