У Шостці вшанували учасників ліквідації аварії на ЧАЕС + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 14 грудня, у Шостці вшанували героїв-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції — сповістила Шосткинська РВА.
Біля пам’ятного знаку «Героям Чорнобиля» зібралися ліквідатори, представники районної та міської влади, громадськість. Хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні вшанували пам’ять героїчного вчинку учасників, які усували техногенну катастрофу.
“Ми вклоняємось всім, хто ціною власного здоров’я (а нерідко, і життя) врятував світ від радіаційного лиха”, — наголосив міський голова Микола Нога.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!




Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: