Дерматолог
Авто Світ

У Шостці вшанували учасників ліквідації аварії на ЧАЕС + Відео

герої, Пам'ять 13:35, 14.12.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 14 грудня, у Шостці  вшанували героїв-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції — сповістила Шосткинська РВА.

Біля пам’ятного знаку «Героям Чорнобиля» зібралися ліквідатори, представники районної та міської влади, громадськість. Хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні вшанували пам’ять героїчного вчинку учасників, які усували техногенну катастрофу.

“Ми вклоняємось всім, хто ціною власного здоров’я (а нерідко, і життя) врятував світ від радіаційного лиха”, — наголосив міський голова  Микола Нога.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору