Дерматолог
Авто Світ

У Шостці вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні та жертв російської агресії + Фото

Пам'ять 13:31, 8.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 8 травня, у День пам’яті та примирення у Шосткинській громаді згадували всіх, хто віддав своє життя за мир і свободу рідної Батьківщини, за звільнення України від окупантів, як в роки Другої світової війни, так і в ХХІ столітті.

Представники районної та міської влади на чолі з міським головою Миколою Ногою, учасники бойових дій, громадські активісти, рідні загиблих у російсько-українській війні відвідали меморіали та місця поховання героїв. До підніжь пам’ятників поклали квіти та вшанували пам’ять загиблих захисників хвилиною мовчання.

Аналогічні заходи відбулися  в усіх старостинських округах Шосткинської громади.

Фото: ФБ-сторінка Миколи Ноги, Миронівський старостинський округ, Ображіївська бібліотека-філія Шосткинська публічна бібліотека

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору