У Шостці відновилися ліричні вечори під каштанами
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 16 травня, увечері на центральній площі міста відбувся танцювальний вечір «Під звуки духового оркестру». Народний духовий оркестр, під керівництвом Руслана Ларіна, запросив прекрасних дам та їх кавалерів потанцювати і насолодитися улюбленими мелодіями.

У програмі прозвучало багато різноманітної, по-справжньому яскравої і привабливої музики – від ліричних і душевних вальсів до всесвітньо-відомих джазових стандартів.
За час суворого карантину люди скучили за живим спілкуванням та культурнм відпочинком. Тож у танець пішли і містяни поважного віку, і зовсім юні шосткинці.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: