У Шостці відкрився молодіжний центр + Відео

Суспільство 18:00, 3.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

У нашому місті відкрився молодіжний центр «Шум». Шосткинська громада стала одним з 13 переможців (змагалися 30 громад) і отримала грант на розвиток проєкту у сумі 90 тис. грн.

Як розповіла член Сумської обласної молодіжної ради Серафима Бондарець, на ці кошти були закуплені меблі, деяка апаратура, а також будуть проведені різноманітні заходи – тренінги, літературні вечори, вечори українського кіно та ін. До кінця жовтня відбудуться 14 різноманітних заходів.

«В умовах сьогодення молодіжний центр є дуже важливим для молодих людей, так як він їх гуртує, дає можливість поспілкуватися, знайти нових друзів», – каже голова ГО «Молодіжний центр «Шум» Тетяна Рекун. Вона впевнена, що голос молоді буде почутий у нашій громаді.

«У молодіжному центрі «Шум» молодь може провести активно час, обмінюватися своїми ідеями, спілкуватися», – говорить заступник міського голови Марина Харламова. Вона запевнила, що молодь завжди може розраховувати на підтримку місцевої влади і ідеї молодого покоління будуть впроваджуватися в життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору