У Шостці відкрили Клуб для дівчат + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 22 грудня, в Арт-центрі було відкрито Клуб для дівчат.
Як розповіла його фасилітаторка Анастасія Калюжна, він для дівчат віком від 12 до 18 років: «Метою нашого клубу є створити безпечний простір, куди вони можуть приходити і реалізувати себе, свої інтереси».
Серед іншого тут будуть проводитися майстер-класи, також в Клубі для дівчат надаватимуть психологічну підтримку…
Анастасія Калюжна проінформувало про те, що зустрічі у клубі будуть проходити один раз на тиждень, починаючи з 8 січня.
Проєкт здійснюється за допомоги Дитячого фонду ООН (UNICEF) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: