Дерматолог
Авто Світ

У Шостці відкрили Клуб для дівчат + Відео

Суспільство 23:24, 22.12.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 22 грудня, в Арт-центрі було відкрито Клуб для дівчат.

Як розповіла його фасилітаторка Анастасія Калюжна, він для дівчат віком від 12 до 18 років: «Метою нашого клубу є створити безпечний простір, куди вони можуть приходити і реалізувати себе, свої інтереси».

Серед іншого тут будуть проводитися майстер-класи, також в Клубі для дівчат надаватимуть психологічну підтримку…

Анастасія Калюжна проінформувало про те, що зустрічі у клубі будуть проходити один раз на тиждень, починаючи з 8 січня.

Проєкт здійснюється за допомоги Дитячого фонду ООН (UNICEF) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору