Дерматолог
Авто Світ

У Шостці відкрилася виставка живопису “Мелодія тиші” + Відео

Вернісаж, Культура 15:17, 22.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 22 серпня, у Арт-центрі по вулиці Марата, 20, відбулося відкриття персональної виставки живопису “Мелодія тиші” Олександра Куліченка.

Художник родом із селища Вороніж, згодом переїхав на Полтавщину.

У своїх роботах він змальовує природу рідної місцевості.

У Шостці митець експонує виставку робіт вже не вперше. Ця триватиме до 9 вересня. Тож усі поціновувачі живопису можуть відвідати експозицію ще протягом місяця.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору