У Шостці відкрилася виставка живопису “Мелодія тиші” + Відео
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 22 серпня, у Арт-центрі по вулиці Марата, 20, відбулося відкриття персональної виставки живопису “Мелодія тиші” Олександра Куліченка.
Художник родом із селища Вороніж, згодом переїхав на Полтавщину.
У своїх роботах він змальовує природу рідної місцевості.
У Шостці митець експонує виставку робіт вже не вперше. Ця триватиме до 9 вересня. Тож усі поціновувачі живопису можуть відвідати експозицію ще протягом місяця.





Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: