У Шостці відкрилася виставка “Фотоманія” + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Вчергове у Шосткинському Арт-центрі відкрилася традиційна виставка кольорової та чорно-білої фотографії «Фотоманія-2021».

– Представлені 103 фотосвітлини 19 авторів. Це в основному роботи наших місцевих фотохудожників. Є і молоді, і більш досвідченого віку. А також до нас приєдналися наші друзі з Сумського фотоклубу «Фотопозитив». Крім того, є роботи представника з міста Києва. Що таке фотографія? Це світопись – світлом писати. Ми не обмежували авторів, але нам хотілося, щоб це були творчі фотографії, – розповідає старший науковий співробітник Шосткинського краєзнавчого музею Микола Кокшайкін.

Серед учасників виставки і вже відомі, досвідчені майстри фото, і молоді автори. Фотохудожник з міста Суми Олександр Сагалаєв ділиться:

– Фотографія для мене – це 50 років мого життя. У Шостці ми не вперше. Я теж проводив персональну виставку. На «Фотоманію» ми запрошені вже вдруге. Фотографія повинна жити, тоді, коли вона надрукована і висить на стіні. В Інтернеті, в телефоні – це зображення. Енергетика, яку автор заклав у фото, може передаватися глядачу, тільки якщо світлина роздрукована. Сьогодні тут п’ять моїх робіт. В основному, це роботи за останні п’ять місяців. Я знімав взимку місто Суми. Більше того, я фотографією заробляю на життя, живу з нею, але займаюся і художньою фотографією.

Учасник виставки з Шостки Даниїл Заводчиков каже, що займається фотографією менше року:

– Я самоучка, закінчив школу і захопився фотографією. Конкретної тематики в мене немає, вийшов на вулицю з фотоапаратом і знімаю узагальнено все. Сьогодні на виставці представив п’ять фотографій. В першу чергу – це для мене мистецтво. А будь-яке мистецтво – це вираження своїх емоцій. Фотографія – це мить серед великого проміжку часу, закарбування емоцій, хоч сумних, хоч веселих.

В.о. директора Шосткинського краєзнавчого музею Ігор Сірий відзначає, що роботи на виставці неординарні:

Це ідеї техніки, ніщо не стоїть на місці. Хочу побажати художникам, звісно ж, натхнення! Дякуємо, що зробили таку красиву виставку!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору