У Шостці відкрилася виставка “Фотоманія” + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Вчергове у Шосткинському Арт-центрі відкрилася традиційна виставка кольорової та чорно-білої фотографії «Фотоманія-2021».

– Представлені 103 фотосвітлини 19 авторів. Це в основному роботи наших місцевих фотохудожників. Є і молоді, і більш досвідченого віку. А також до нас приєдналися наші друзі з Сумського фотоклубу «Фотопозитив». Крім того, є роботи представника з міста Києва. Що таке фотографія? Це світопись – світлом писати. Ми не обмежували авторів, але нам хотілося, щоб це були творчі фотографії, – розповідає старший науковий співробітник Шосткинського краєзнавчого музею Микола Кокшайкін.

Серед учасників виставки і вже відомі, досвідчені майстри фото, і молоді автори. Фотохудожник з міста Суми Олександр Сагалаєв ділиться:

– Фотографія для мене – це 50 років мого життя. У Шостці ми не вперше. Я теж проводив персональну виставку. На «Фотоманію» ми запрошені вже вдруге. Фотографія повинна жити, тоді, коли вона надрукована і висить на стіні. В Інтернеті, в телефоні – це зображення. Енергетика, яку автор заклав у фото, може передаватися глядачу, тільки якщо світлина роздрукована. Сьогодні тут п’ять моїх робіт. В основному, це роботи за останні п’ять місяців. Я знімав взимку місто Суми. Більше того, я фотографією заробляю на життя, живу з нею, але займаюся і художньою фотографією.

Учасник виставки з Шостки Даниїл Заводчиков каже, що займається фотографією менше року:

– Я самоучка, закінчив школу і захопився фотографією. Конкретної тематики в мене немає, вийшов на вулицю з фотоапаратом і знімаю узагальнено все. Сьогодні на виставці представив п’ять фотографій. В першу чергу – це для мене мистецтво. А будь-яке мистецтво – це вираження своїх емоцій. Фотографія – це мить серед великого проміжку часу, закарбування емоцій, хоч сумних, хоч веселих.

В.о. директора Шосткинського краєзнавчого музею Ігор Сірий відзначає, що роботи на виставці неординарні:

Це ідеї техніки, ніщо не стоїть на місці. Хочу побажати художникам, звісно ж, натхнення! Дякуємо, що зробили таку красиву виставку!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору