Дерматолог
Авто Світ

У Шостці відкрилася традиційна художня виставка «Осінні барви» + Відео

Мистецтво 10:34, 2.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 1 листопада, у Арт-центрі відкрилася художня виставка «Осінні барви».

Як розповів директор Шосткинського краєзнавчого музею Ігор Сірий, вона проводиться восьмий рік поспіль. На виставці 37 митців представили 137 робіт. «Дуже гарні робота у різних техніках», – говорить Ігор Сірий.

На виставці можна побачити і картини юних художників – учнів Дитячої школи мистецтв. «Виставка радує різнобарв’ям різноманітних жанрів, технік. Є натхнення, і це чудово! Кожен вірить в щось хороше, сподівається на це і вкладає це у свою творчість», – зазначила учасник виставки, викладач Дитячої школи мистецтв Алевтина Філон.

«Осінні барви» будуть тривати впродовж місяця.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору