У Шостці відбувся турнір з нардів
Спорт 18:03, 2.03.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 2 березня, у приміщенні Шосткинського фахового медичного коледжу пройшов турнір з нардів. У змаганнях взяли участь 13 гравців.

Як повідомляє організатор турніру, міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, переможцем став Олександр Габенко, друге місце посів Валерій Корнієнко, третє – Дмитро Тимофеєв.

“Захід пройшов у дружній, товариській атмосфері. Усі переможці були нагороджені грамотами та медалями”, – підсумовують у центрі “Спорт для всіх”.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: