У Шостці відбувся чемпіонат України зі спортивного радіоорієнтування

Знай наших!, Спорт 13:41, 16.06.2021

Чемпіонат України зі спортивного радіоорієнтування відбувся у Шостці минулими вихідними. Спортсмени змагалися в чотирьох видах програми. У змаганнях взяли участь близько 140 учасників з Сумської, Вінницької, Харківської, Хмельницької, Волинської, Донецької, Київської областей та Києва.

Шосткинці здобули три “срібні” та шість “бронзових” нагород, спортсмени з Кролевця – п’ять “золотих”, п’ять “срібних” та три “бронзові” медалі, передає Суспільне.

Сумчани, вихованці Максима Редьки, стали переможцями та призерами в різних вікових категоріях та здобули 26 медалей: 12 “золотих”, 9 “срібних” та 5 “бронзових”.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!