Сервис Центр

У Шостці відбулися Чемпіонати Сумської області з шорт-треку та ковзанярського спорту + Відео

Спорт 19:46, 7.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Чемпіонати пройшли 6-7 лютого. У змаганнях взяли участь 75 спортсменів. 16 з них сумчани, решта – вихованці шосткинської КДЮСШ «Барса». 70 % медалей у наших ковзанярів.

Гості льоду відзначають його хорошу якість. Однак діти зізнаються, на морозі бігти важко. Задля перемоги треба було докласти максимум зусиль.

Подивитися на підростаючу зміну прийшов сьогодні і екс-вихованець КДЮСШ «Барса», рекордсмен України серед юніорів Дмитро Грибань.

«Сюда приятно приезжать, смотреть, мотивировать деток, чтобы занимались. В Украине больше нету такого льда. В Киеве официальный единственный на всю Украину каток в этом году не заливали. В Шостке все благодаря таким энтузиастам, тренерам…», – каже Дмитро.

Змагання, які відбулися цими вихідними, далеко не останні для шосткинських ковзанярів у цьому сезоні. Адже 13-14 лютого Шостка проведе Відкритий чемпіонат міста, у ньому візьме участь і команда з Києва.

«Будут учавствовать практически все, кто будет учавствовать на Чемпионате Украины, и это получиться генеральная репетиция перед Чемпионатом Украины. Приедут киевляне, которые тренировались на исскуственном льду в Минске. Очень сложно с ними бороться. Хотя у нас в этом году очень отличный лед, отличная погода», – Андрій Горшечников, тренер відділення ковзанярського спорту КДЮСШ «Барса».

Чемпіонат України з ковзанярського спорту наше місто прийматиме 18-19 лютого.

“Наша Шосткинщина є перлиною ковзанярського спорту на Сумщині, де виросло багато спортсменів. Я хочу побажати, щоб наші спортсмени не втрачали волі до перемоги, цілеспрямованості та досягли високих спортивних результатів”, – говорить Анна Пилипейко, секретар міської ради.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору