У Шостці відбувся Чемпіонат Сумської області з карате
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
17-18 листопада у Шостці відбулися змагання Відкритого чемпіонату Сумської області з карате WKC.
80 спортсменів з нашого міста, а також Глухова, Кролевця, Києва та Путивля змагалися за медалі.
Шостку представляли вихованці ДЮКФП “Патріот” та Федерації бойових мистецтв.
Команда міста виборола 41 медаль різного гатунку і посіла ІІ загальнокомандне місце.
Про це повідомляє Шосткинський міський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки “Патріот”, вітаючи спортсменів та тренерів.




Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: