Дерматолог
Авто Світ

У Шостці відбувся Чемпіонат Сумської області з карате

Знай наших!, Спорт 11:11, 22.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

17-18 листопада у Шостці відбулися змагання Відкритого чемпіонату Сумської області з карате WKC.

80 спортсменів з нашого міста, а також Глухова, Кролевця, Києва та Путивля змагалися за медалі.

Шостку представляли вихованці ДЮКФП “Патріот” та Федерації бойових мистецтв.

Команда міста виборола 41 медаль різного гатунку і посіла ІІ загальнокомандне місце.

Про це повідомляє Шосткинський міський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки “Патріот”, вітаючи спортсменів та тренерів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору