Дерматолог
Авто Світ

У Шостці відбувся арт-батл + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 25 грудня, у Арт-центрі відбувся незвичний захід – арт-батл.

Для участі у ньому були запрошені випускники Шосткинської дитячої школи мистецтв. Тема творчого змагання – Різдво.

Завідувачка художнього відділення ДШМ Ольга Сергієнко зазначила, що для молодих художників – це подія, оскільки завдання батлу: виконати роботу у незвичному для них стилі абстрактного мистецтва. «Це для них нове, це буде експеримент», – говорить Ольга Сергієнко.

Директор краєзнавчого музею Ігор Сірий з приємністю відзначив, що у Арт-центрі, незважаючи на складні часи, вирує життя. «Сьогодні молоді художники малюють різдвяний настрій. Наші діти талановиті та творчі. Я бажаю їм зростати у вільній та мирній Україні!», сказав керівник музею.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору