У Шостці відбувся арт-батл + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 25 грудня, у Арт-центрі відбувся незвичний захід – арт-батл.
Для участі у ньому були запрошені випускники Шосткинської дитячої школи мистецтв. Тема творчого змагання – Різдво.
Завідувачка художнього відділення ДШМ Ольга Сергієнко зазначила, що для молодих художників – це подія, оскільки завдання батлу: виконати роботу у незвичному для них стилі абстрактного мистецтва. «Це для них нове, це буде експеримент», – говорить Ольга Сергієнко.
Директор краєзнавчого музею Ігор Сірий з приємністю відзначив, що у Арт-центрі, незважаючи на складні часи, вирує життя. «Сьогодні молоді художники малюють різдвяний настрій. Наші діти талановиті та творчі. Я бажаю їм зростати у вільній та мирній Україні!», – сказав керівник музею.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: