Дерматолог
Авто Світ

У Шостці відбулися змагання з футзалу серед ветеранських команд

Спорт 13:10, 26.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 25 лютого, у Шостці пройшли змагання на Кубок Шосткинської міської територіальної громади з футзалу серед ветеранських команд (45 +). Про це повідомляє Віктор Ждаміров, начальник відділу з розвитку охорони здоров’я, фізичної культури та спорту Шосткинської міської ради.

У спорткомплексі “Свема” зібралися команди з Шостки та сусідніх міст.

Учасників привітали та побажали гарної гри голова Шосткинської МТГ Микола Нога, заступниця голови Марина Харламова, начальник відділу з розвитку охорони здоров’я, фізичної культури та спорту Шосткинської міської ради Віктор Ждаміров та інші гості.

У підсумку господарі змагань, шосткинці, вибороли І місце. ІІ місце посіла команда Глухова, ІІІ – Новгорода-Сіверського.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору