У Шостці в ДТП загинув велосипедист
Поділитися в
Копіювати посилання
На вихідних на Сумщині сталося чотири ДТП – у місті Шостка, Сумському, Конотопському та Охтирському районах. Внаслідок автопригод одна людина загинула та 5 травмовано, інформують в обласній поліції.
Учора, близько 16:50, у Шостці по вулиці Родини Кривоносів сталася смертельна ДТП. Виїхавши на місце події поліцейські попередньо встановили, що 38-річний чоловік, керуючи автомобілем Mitsubishi Pajero, наїхав на велосипедиста, який їхав в попутному напрямку. Внаслідок чого останній загинув на місці події, наразі його особа встановлюється.
Винуватця затримано в процесуальному порядку.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286-1 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: