У Шостці в ДТП постраждала велосипедистка, яка не пропустила автівку
Поділитися в
Копіювати посилання
Дорожньо-транспортна пригода сталася ввечері на вулиці Бульварній у Шостці. Унаслідок зіткнення автомобіля та електровелосипеда травмувалася 79-річна жінка, повідомили у поліції.
Як попередньо встановили правоохоронці, місцева мешканка, керуючи електровелосипедом, під час виїзду з другорядної дороги на головну не надала перевагу в русі автомобілю BMW під керуванням 26-річного місцевого жителя, через що сталося зіткнення.

Унаслідок автопригоди жінка отримала тілесні ушкодження середньої тяжкості та була госпіталізована.
Транспортні засоби зазнали механічних пошкоджень.
Слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 КК України. Досудове розслідування триває.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: