У Шостці у визначені терміни відбулося пробне ЗНО, інформують у мерії
Поділитися в
Копіювати посилання
378 випускників Шосткинщини, що складає 96% від загальної кількості 11-ти класників, минулої суботи, 10 квітня, успішно пройшли пробне ЗНО. Пункти тестування були розгорнуті в коледжі ім. І. Кожедуба СумДУ та ЗОШ №7.
«Ті учасники, які не прибули на пункт тестування, можуть протягом 3-х днів у пунктах тестування забрати свої матеріали. Тобто зошити із завданнями», – розповіла Наталія Сергейко, начальник управління освіти.
Також вона нагадує, що цього року всі учасники пробного ЗНО можуть завантажити зошити з усіх предметів. Від учора, з 11 квітня, в Інтернеті почали оприлюднювати відеокоментарі до завдань пробного тестування.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: