У Шостці у 14-поверхівці сталася пожежа
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні ввечері, 15 січня, у центрі міста, на Садовому бульварі, сталася пожежа.
Як повідомили у 2-му державному пожежно-рятувальному загоні, у чотирнадцятиповерхівці в одній із квартир загорілась морозильна камера.
Господар дивився телевізор і почув гучний хлопок. Квартира почала наповнюватися димом…
На місце події відразу викликали пожежних, які швидко загасили вогонь. На щастя, ніхто не постраждав.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: