У Шостці тимчасово не буде світла: енергетики працюють над ліквідацією наслідків агресії рф
Енергетика 09:48, 6.10.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Шостці відбудеться тимчасове припинення електропостачання у зв’язку з проведенням робіт із ліквідації наслідків військової агресії росії. Про це попереджають в АТ “Сумиобленерго”.
Під час цих заходів можливі короткочасні відновлення та повторні знеструмлення.
Це вимушений крок, адже енергетики працюють над комплексним рішенням, яке дозволить забезпечити електроенергією всіх споживачів, які зараз залишаються без електроенергії”, – зазначають енергетики.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: