Дерматолог
Авто Світ

У Шостці тимчасово не буде світла: енергетики працюють над ліквідацією наслідків агресії рф

Енергетика 09:48, 6.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Шостці відбудеться тимчасове припинення електропостачання у зв’язку з проведенням робіт із ліквідації наслідків військової агресії росії. Про це попереджають в АТ “Сумиобленерго”.

Під час цих заходів можливі короткочасні відновлення та повторні знеструмлення.

Це вимушений крок, адже енергетики працюють над комплексним рішенням, яке дозволить забезпечити електроенергією всіх споживачів, які зараз залишаються без електроенергії”, – зазначають енергетики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору