Дерматолог
Авто Світ

У Шостці тривають щоденні дослідження питної води: знову виявили загальні каліформи та нітрати

Здоров'я 10:17, 1.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Фахівці Шосткинського районного відділу ДУ «Сумський ОЦКПХ МОЗ» продовжують проводити щоденні моніторингові дослідження якості питної води.

На минулому тижні з комунального водопроводу м. Шостки досліджено 14 проб питної води. Усі вони відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Крім того, в межах відомчого контролю з водогонів громади досліджено ще 9 проб питної води за мікробіологічними показниками (відповідають НД) та 3 проби води з громадських колодязів. У 2-х з них виявлено загальні коліформи та перевищення вмісту нітратів).

Також продовжуються дослідження води з басейну КЗ «Шосткинський міський фізкультурно-оздоровчий центр». На звітному тижні досліджено 6 проб води – відповідають вимогам нормативної документації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Melt

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору