У Шостці тривають “Ігри патріотів”
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Міські спортивні заходи проходять у рамках всеукраїнських «Ти зможеш, якщо зміг я!».
Як повідомлялося раніше, у спартакіаді «Ігри патріотів» беруть участь люди з інвалідністю, вихованці ГО «Турбота».
Сьогодні до міських заходів долучились вихованці обласного центру соціально-психологічної реабілітації, повідомляє міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.
Одразу в двох змаганнях – з дартсу та конкурсу «Кактус» – учасники випробовували себе у влучності.
– Мета заходу – подарувати радість спортивного життя та показати важливість занять спортом для гармонійного фізичного і духовного розвитку дітям, вихованцям дитячих спеціальних закладів, профілактики шкідливих звичок й зниження психологічних факторів агресивності, напруженості. Всі учасники спортивного заходу змістовно провели час! Спорт – це здоров’я! – зазначають організатори.







Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: