У Шостці тривають дослідження питної води
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Як інформує Шосткинський райвідділ Сумського обласного центру контролю та пофілактики хвороб, тривають щоденні моніторингові дослідження якості питної води з розподільної мережі комунального водопроводу міста Шостки.
Так, минулого тижня досліджено 14 проб питної води. Усі вони відповідають вимогам ДСаПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», зазначають у відділі.
Крім того, в межах відомчого контролю з водогонів громади досліджено ще 13 проб питної води за мікробіологічними показниками: теж відповідають вимогам нормативної документації.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: