У Шостці триває зимова першість міста з дворового футболу. Лідирує “Барса”
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 6 лютого в палаці спорту “Свема” у Шостці пройшов третій тур змагань зимової першості міста з дворового футболу. Як зазначає директор міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Віктор Альоша, здобувши третю перемогу, лідером змагань стала команда”Барса”. На її рахунку вже 9 очок. На другому місці з 7 очками – “Тотенгем” і на третьому – команда”Шахтар”, 6 очок.
Нагадаємо, ігри турніру проходять щовихідних. Попереду четвертий тур.
До речі, до суддівства у змаганнях долучаються і батьки гравців команд.






Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: