Дерматолог
Авто Світ

У Шостці триває програма з облаштування укриттів + Відео

Безпека 18:05, 29.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Ворог продовжує атакувати Україну, зазнає ударів цивільна інфраструктура, гинуть люди.

«Ворог зруйнував цілий ряд електричних підстанцій недалеко від нашої громади», – повідомив на сьогоднішній апаратній нараді міський голова Микола Нога. У зв’язку з  цим у Шостці були зупинки водопостачання, були перепади напруги.

Очільник громади наголосив, що місцева влада буде продовжувати підтримувати програму допомоги населенню в облаштуванні укриттів у кожному житловому будинку. Буде відпрацьовуватися механізм допомоги і мешканцям приватного сектору.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору