У Шостці триває програма з облаштування укриттів + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Ворог продовжує атакувати Україну, зазнає ударів цивільна інфраструктура, гинуть люди.
«Ворог зруйнував цілий ряд електричних підстанцій недалеко від нашої громади», – повідомив на сьогоднішній апаратній нараді міський голова Микола Нога. У зв’язку з цим у Шостці були зупинки водопостачання, були перепади напруги.
Очільник громади наголосив, що місцева влада буде продовжувати підтримувати програму допомоги населенню в облаштуванні укриттів у кожному житловому будинку. Буде відпрацьовуватися механізм допомоги і мешканцям приватного сектору.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: