У Шостці триває літній чемпіонат з дворового футболу
Поділитися в
Копіювати посилання
Ігри проходять у вихідні дні. Гасло змагань – “Разом до перемоги!”.
Так, минулих вихідних розіграли черговий тур з футболу серед дворових команд молодшого віку на майданчику спортивного комплексу “Рубін”.
Як зазначає директор Шосткинського міського центру фізичного рзвитку населення “Спорт для всіх” Віктор Альоша, лідер змагань – команда “Альянс” – почала втрачати бали. У результаті, команди “Арсенал “-“Мілан ” зіграли з рахунком 0:4. “Ман.Сіті” – “Альянс” – 3:4. “Альянс”-“Арсенал” – 2:2. “Мілан ” – “Ман.Сіті” – 0:1. “Арсенал ” – “Ман.Сіті” – 1:8. “Альянс” – “Мілан” – 2:6.









Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: