У Шостці триває Чемпіонат з дворового футболу
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 28 травня, пройшли ігри з дворового футболу серед команд молодшого шкільного віку на спортивному майданчику біля спорткомплексу “Рубін”. Про це повідомляє директор міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Віктор Альоша.
За результатами ігор, “Альянс”-“Мілан” – рахунок 2:1.”Ман.сіті”-“Арсенал” – 6:1.”Юнайтед “-“Мілан” 4:3 по пенальті.
“Альянс “-“Арсенал “5:3.”Мансіті”-“Юнайтед”4:3 по пенальті.
– Ігри проходили напружено і цікаво – “Разом до перемоги!” – зазначив Віктор Альоша.







Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: