У місті створюють патріотичні мурали
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Молодь долучається до створення патріотичного стріт-арту.
Приміром, сьогодні, 20 березня, бетонну огорожу між залізничним переїздом по Воронізькій та залізничним вокзалом прикрасили ось такою картиною із зображенням українського захисника та написом: “Душу й тіло ми положим за нашу свободу”.
Авторки розпису зазначають, що будуть і надалі прикрашати місто патріотичними муралами, поки вистачить фарби…
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: