Дерматолог
Авто Світ

У Шостці створено штаб з ліквідації наслідків обстрілу. Працює 4 групи реєстрації постраждалих

Офіційно 10:43, 31.12.2024
 Поділитися

Поділитися в

Внаслідок ракетного удару по території Шосткинської громади зруйновані окремі об‘єкти інфраструктури.

Як повідомив міський голова Микола Нога, пошкоджено 12 багатоповерхових житлових будинків, 2 освітніх заклади, 3 котельні, поліклініка, гуртожиток,  інші об‘єкти соціальної сфери…

Очільник громади зазначив, що працює штаб з ліквідації наслідків обстрілу. Створено 4 групи з реєстрації постраждалих.

За адресами:

  • вул. Шкільна, 1 (Локотки),
  • вул. Озерна, 18 (школа №8)
  • вул. Свободи, 38 (ЦЕВ)
  • Школа № 4 (Поселок)

Працюють аварійно-рятувальні підрозділи.

Збитки і втрати уточнюються.

Микола Нога проінформував, що школи і дитсадки закриті. Працівники всіх установ працюють в дистанційному режимі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору