У Шостці створено штаб з ліквідації наслідків обстрілу. Працює 4 групи реєстрації постраждалих
Поділитися в
Копіювати посилання
Внаслідок ракетного удару по території Шосткинської громади зруйновані окремі об‘єкти інфраструктури.
Як повідомив міський голова Микола Нога, пошкоджено 12 багатоповерхових житлових будинків, 2 освітніх заклади, 3 котельні, поліклініка, гуртожиток, інші об‘єкти соціальної сфери…
Очільник громади зазначив, що працює штаб з ліквідації наслідків обстрілу. Створено 4 групи з реєстрації постраждалих.
За адресами:
- вул. Шкільна, 1 (Локотки),
- вул. Озерна, 18 (школа №8)
- вул. Свободи, 38 (ЦЕВ)
- Школа № 4 (Поселок)
Працюють аварійно-рятувальні підрозділи.
Збитки і втрати уточнюються.
Микола Нога проінформував, що школи і дитсадки закриті. Працівники всіх установ працюють в дистанційному режимі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: