У Шостці стартував вернісаж педагогічних ідей

Освіта 17:30, 31.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

 З 31 січня по 4 березня поточного року в дистанційному форматі у Шосткинській міській раді буде проходити вернісаж педагогічних ідей «Від творчого вчителя до творчого учня», повідомляє Центр професійного розвитку педагогічних працівників.
 У ході заходу педагоги закладів загальної середньої освіти будуть проводити для колег майстер-класи, поширювати власний педагогічний досвід, обмінюватися інноваційними ідеями тощо.
 Розпочала вернісаж педагогічних ідей керівник методичного об’єднання вчителів іноземних мов, учитель-методист Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Тетяна Правосуд. Тема її майстер-класу – «Використання малюнків та коміксів як спосіб організації продуктивного навчання» – зацікавила 30 педагогів громади, які долучилися до заходу та взяли в ньому активну участь. Сподіваємося, що знання та досвід, отриманий під час участі у майстер-класі, педагоги зможуть використати на своїх уроках.
 Освітян Шосткинської міської територіальної громади запрошують приєднуватися до заходів. Графік з посиланнями на майстер-класи надіслано до закладів освіти.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору