Дерматолог
Авто Світ

У Шостці стартували змагання з дворового футболу “Кубок осені”

Спорт 20:20, 26.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 25 вересня, в палаці спорту пройшов перший тур змагань з дворового футболу серед юнаків молодшого шкільного віку “Кубок осені”.

Як інформує Шосткинський міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, лідирує команда “Шахтар”, на другому місті команда”Мілан” і третя – команда”Ман.сіті”.

Другий тур змагань планується провести 9 жовтня о 12:00.

Міський центр “Спорт для всіх” запрошує бажаючих юнаків нашої громади формувати команди і долучатись до наших змагань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору