У Шостці стартували змагання з дворового футболу “Кубок осені”
Спорт 20:20, 26.09.2021
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 25 вересня, в палаці спорту пройшов перший тур змагань з дворового футболу серед юнаків молодшого шкільного віку “Кубок осені”.
Як інформує Шосткинський міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, лідирує команда “Шахтар”, на другому місті команда”Мілан” і третя – команда”Ман.сіті”.
Другий тур змагань планується провести 9 жовтня о 12:00.
Міський центр “Спорт для всіх” запрошує бажаючих юнаків нашої громади формувати команди і долучатись до наших змагань.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: