Дерматолог
Авто Світ

У Шостці стартувала спартакіада серед людей з інвалідністю

Спорт 15:51, 18.09.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 18 вересня, у Шостці в парку «Свободи» розпочалась спартакіада серед людей з інвалідністю. Захід проходить в рамках Всеукраїнських заходів «Ти зможеш! Якщо зміг я!», повідомляють його організатори – міський Центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

Протягом трьох місяців учасники випробують себе у влучності, швидкості, витривалості та силі.

Першим етапом стали змагання з диско-гольфу.

Цей захід створений в рамках Всеукраїнських адаптивних ігор, щоб підтримати фізичну активність, витривалість та здоровʼя серед різних груп населення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору