У Шостці рятувальники завершили аварійно-відновлювальні роботи + Фото + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Впродовж сьогоднішнього дня, 14 липня, фахівці ДСНС надавали різнобічну допомогу місцевим мешканцям, чиї домівки постраждали внаслідок ворожої атаки.
Як повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, загалом було відновлено 252 вікна у багатоповерхових будинках, приватному секторі та нежитлових будівлях. Зокрема, тимчасово перекрито 1 пошкоджену покрівлю.


Попри загрози повторних обстрілів, роботи вдалося завершити.
«ДСНС закликає громадян не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та негайно прямувати до укриттів», – йдеться у повідомленні.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: