У Шостці рятувальники загасили пожежу в гаражі
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 31 травня, о 09:09 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про загоряння гаражу по вул. Паркова в м. Шостка.
На місце події було направлено черговий караул 15 – ї державної пожежно – рятувальної частини, повідомили у ГУ ДСНС у Сумській області.
На момент прибуття рятувальників вогонь охопив стіни на площі до 30 кв. м, інструмент та речі домашнього вжитку. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на решту приміщення.

О 09:34 загоряння локалізували, а о 09:42 – повністю ліквідували.
Всього на гасіння було залучено 2 одиницю спеціальної техніки та 9 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: