У Шостці рятувальники отримали сучасні костюми хімічного захисту та пройшли навчання на випадок застосування хімічної зброї, отруйних речовин чи радіаційних аварій

Безпека, ДСНС 18:49, 3.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні у Шостці зібралися представники частин ДСНС з усього району.

Як повідомили у 7-й Державній пожежно-рятувальній частині, шосткинські рятувальники отримали більше сотні нових костюмів хімічного захисту ProСhem ІІ типу в комплекті з фільтруючими протигазами ПФ-BLS-NBC.  Захисні костюми були придбані за кошти державного бюджету.

Такі ж засоби захисту отримали і рятувальники інших районів Сумщини.

Фахівці служби ДСНС з обласного центру провели для колег з Шосткинського району навчання щодо порядку застосування засобів індивідуального захисту у разі застосування хімічної зброї, бойових отруйних речовин, виникнення радіаційних аварій та аварій на хімічно-небезпечних об’єктах.

Довідково

ProChem II F – сучасний захисний хімічний костюм. Є базовим захисним костюмом пожежних Німеччини та Польщі. Костюм забезпечує надійний захист від органічних та висококонцентрованих неорганічних хімічних речовин, біологічно небезпечних речовин, забруднення частинками, волокнами та пилом (включаючи радіоактивний пил). Костюм також захищає від бойових отруйних речовин. Головною перевагою костюму є бутилова ущільнююча стрічка інтегрована у капюшон, яка забезпечує надійну та герметичну фіксацію капюшона до маски протигазу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору