У Шостці рятувальники навчали школярів правилам поводження при знаходженні вибухонебезпечних предметів
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 20 квітня, у Шосткинську школу №5 завітали рятувальники. Як повідомляє 2-й Державний пожежно-рятувальний загін Управління ДСНС у Сумській області, для учнів та вчителів четвертих класів вони провели бесіду про те, як себе поводити у випадку знайдення вибухонебезпечних предметів.
Бесіда проходила у жвавій формі, діти задавали запитання та отримували зрозумілі для свого віку відповіді. На закріплення отриманих знань школярам роздавали ілюстровані пам’ятки та продемонстрували повчальний мультфільм, у яких у ненав’язливій формі роз’яснюються основні правила безпеки, зокрема й при знаходженні вибухівки.
Наприкінці зустрічі школярі щиро дякували та запрошували приходити ще.




Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: