У Шостці розіграли Відкритий кубок міста з пауерліфтингу пам’яті Бориса Пушкаря

Спорт 09:25, 27.12.2021

Учора, 26 грудня, напередодні Нового року у спортивному центрі “Свема” у Шостці традиційно пройшов відкритий турнір з пауерліфтингу, присвячений земляку-атлету Борису Пушкарю.
 Організатором змагань є громадська організація “SHOSTKA STRONG”.
Шосткинські богатирі змагалися у класичному жимі лежачи, народному жимі лежачи (жим своєї ваги на кількість), Strong Deadlift (відкрита вагова категорія) – вага штанги від 200 кг.
Видовищне спортивне свято зібрало чимсалу кількість учасників та вболівальників.
Активними учасниками стали військовослужбовці військової частини 3022.
 Так, у змаганнях з класичного жиму ІІ місце у ваговій категорії до 90 кг з результатом 135 кг посів  Максим Дзюба; ІІІ місце у ваговій категорії 100+ кг з результатом 157, 5 кг виборов Петруня Ярослав.
У змаганнях станової тяги (відкрита категорія) переможцем став  організатор даного турніру –  Олександр Попов з результатом у 250 кг.