У Шостці розіграли перший тур Чемпіонату з баскетболу серед юнаків + Відео
Спорт 09:37, 21.02.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У суботу, 19 лютого, у Шостці відбувся I тур чемпіонату Сумської області з баскетболу серед юнаків 2005 р. н. та молодших.
Під час першого туру команда КДЮСШ “Барса” (Шостка) грала з командами Свеси та Ромнів. Також відбулися ігри Ромни – Конотоп, Конотоп – Свеса.
За інформацією тренера секції баскетболу КДЮСШ “Барса” і шосткинської команди Олександра Чепели, гра Шостка – Свеса завершилася рахунком 53:41.
М’ячі у кошик суперника закидали з команди “Барса” Шостка: Величковський -11, Мозок – 9, Добросмислов – 9, Баженов 8, Шнип – 6 , Задко -6, Дорошенко – 4 “Свеса” смт. Свеса: Твердунов – 21, Федорцов – 10, Буюн – 9, Гречух -1.
“Барса” (Шостка) – “Козаки” (Ромни) – рахунок 47:26.
“Барса” м. Шостка : Добросмислов – 18, Величковський – 7, Баженов – 6, Мозок – 5, Задко – 4 , Дорошенко – 4, Шнип – 3. “Козаки” м. Ромни : Бесага – 10, Зінченко 6, Литвиненко – 5, Бабій – 5.
Шостка – Свеса

Шостка- Ромни
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: