Дерматолог
Авто Світ

У Шостці розіграли першість міста з шашок-64

Спорт 10:00, 1.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 30 вересня, у приміщенні школи №5 відбулася відкрита першість Шостки з шашок-64 “бліц”, присвяченна Всесвітньому Дню шашок.

Як інформує Шосткинський міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, змагання проходили у трьох категоріях: чоловіки, жінки, та ветерани віком 65+ років.

Серед чоловіків переможцем став Владислав Зимовець, ІІ місце посів Дмитро Тимофєєв (обидва з Шостки), ІІІ місце – Сергій Філатов (Кролевець).

Серед жінок перемогла Лідія Шкребень, ІІ місце – Діна Черкай, ІІІ місце – Діана Черкай (усі з Шостки).

серед ветеранів 65+ переможцем став Микола Гончаров, ІІ місце – Михайло Бобрик, ІІІ місце – Валерій Донцов (усі з Шостки).

Вони були нагороджені призами, медалями, та грамотами від міського голови Миколи Ноги.

Шосткинська міська федерація шашок висловлює вдячність усім, завдяки кому стало можливим проведення цих змагань, а особливо ЗСУ, які нас захищають у цей нелегкий для країни час.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору