У Шостці розіграли Новорічній турнір з шашок-64
Спорт 10:00, 24.12.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 23 грудня, у приміщенні школи №5 відбувся Новорічний турнір з шашок-64 серед чоловіків та жінок.
У змаганнях взяли участь і шашкісти з сусіднього Кролевця.
18 учасників грали 7 турів за швейцарською системою з контролем часу по 15 хвилин на партію кожному гравцю.
Серед чоловіків по 12 очок з 14 можливих набрали Микола Гончаров та Дмитро Тимофєєв.
За додатковими показниками, Гончаров став переможцем, Тимофєєв посів ІІ місце. ІІІ-ІV місця з результатом 9 очок також у шосткинців – Олександра Лістунова та Володимира Афанасьєва.
За додатковими показниками, третім став Лістунов.
Серед жінок по 7 очок набрали Лідія Гузєй (Кролевець) та Лідія Шкребень (Шостка). За додатковими показниками, переможницею стала гостя з Кролевця.
Третьою, – набравши 5 очок, стала Оксана Філімоненко (Кролевець).
– Щиро дякуємо колективу школи за гостинність, а ЗСУ за безпеку! Слава Україні! – повідомляє Шосткинський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.











Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: