У Шостці розіграли кубок міста з шашок-64
Спорт 10:01, 19.09.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 18 вересня, у приміщенні Центру “Зірка” пройшов кубок міста Шостка з шашок-64 серед чоловіків та жінок. Про це повідомляє міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.
Володарем кубку вп’яте поспіль став Владислав Зимовець який переміг у фіналі Миколу Гончарова. У поєдинку за третє місце Володимир Афанасьєв виграв у Олександра Листунова. Серед жінок першою стала Лідія Шкребень, а Дар’я Фоніна – другою.






Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: