У Шостці розіграли кубок І. Кожедуба між спорстменами з інвалідністю
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 23 липня, в Шостці відбувся XII міжнародний турнір з триборства на кубок І.М. Кожедуба. Його організовує громадська організація ” Паритет- Шостка” на чолі з Дмитром Васильцовим.
У заході взяли участь 6 команд з різних куточків України: Києва, Сум, Чернігова, Шостки, Тальне (Черкаська область), Кролевця.
Змагання проходили в три етапи: спочатку був проведений забіг на дистанцію в 5 км, потім одночасно відбулися змагання з дартцу і жиму штанги лежачи в різних вагових категоріях.



За підсумками спортивних баталій кубок переможця отримала команда-господиня змагань – шосткинці. Срібло вибороли спортсмени з Чернігова, на третій сходинці опинилися команда з м.Тальне.
Крім цього, окремо визначили кращих спортсменів у кожному виді спорту.
Фото з Фб-сторінки Александр Ивченко
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: