У Шостці розіграли черговий етап турніру з міні-футболу серед дворових команд
Спорт 17:22, 25.07.2021
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 24 липня, на майданчику зі штучним покриттям по вул. Індустріальній, 1, пройшов черговий етап турніру з міні-футболу серед дворових команд.
За даними Шосткинського міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, турнір проводиться в рамках Всеукраїнських заходів «Олімпійське літо». Змагання дають юним спортсменам можливість проявити себе та свої спортивні навики. А ще спонукають дітей та підлітків до активного способу життя та прагнення до перемоги.
Переможцем цього етапу турніру стала команда “Шахтар”. Срібним призером – “Мілан”. Бронзу отримала “Барса”.
Всі учасники отримали гарний настрій та позитивні емоції.






Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: