Дерматолог
Авто Світ

У Шостці розіграли черговий етап турніру з міні-футболу серед дворових команд

Спорт 17:22, 25.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Учора, 24 липня, на майданчику зі штучним покриттям по вул. Індустріальній, 1, пройшов черговий етап турніру з міні-футболу серед дворових команд.
 За даними Шосткинського міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, турнір проводиться в рамках Всеукраїнських заходів «Олімпійське літо». Змагання дають юним спортсменам можливість проявити себе та свої спортивні навики. А ще спонукають дітей та підлітків до активного способу життя та прагнення до перемоги.
 Переможцем цього етапу турніру стала команда “Шахтар”. Срібним призером – “Мілан”. Бронзу отримала “Барса”.
 Всі учасники отримали гарний настрій та позитивні емоції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору