У Шостці родинам полеглих захисників вручили державні нагороди
Поділитися в
Копіювати посилання
Днями начальник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров вручив державні нагороди сім’ям загиблих військовослужбовців.
«Жодні слова не повернуть Героїв, які віддали найцінніше, що є в людини – життя. Ми вдячні їм за мужність та жертовність. Обов’язок кожного з нас пам’ятати про їх героїзм і самовідданість Україні», – зазначив Олег Григоров.
Відповідно до указу Президента України орденом «За мужність» III-го ступеня посмертно нагороджено солдата Василя Бабича, головного сержанта Олександра Глушка, солдата Сергія Денисенка, старшого сержанта Романа Журу, старшого солдата Миколу Заіку, солдата Дениса Іващенка, штаб-сержанта Олександра Каганцова, солдата Дмитра Перекрестова та Романа Якушева.
Софія Радченко





Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: