Дерматолог
Авто Світ

У Шостці провели спортивно-патріотичну естафету

Спорт 11:41, 8.12.2024
 Поділитися

Поділитися в

У нашому місті відбулася спортивно-патріотична естафета, присвячена Дню ЗСУ та Дню Святого Миколая.

Як повідомила начальник відділу молоді Ольга Сокульська, естафета проводились для дітей та учнівської молоді, вихованців Станції юних туристів. Вони змагалися у 2 вікових підгрупах.

Серед молодших учасників перше місце посіла команда «Патріот», серед старших – «Грізлі».

Переможці нагороджені грамотами та солодкими призами, усі, хто взяв участь у спортивно-патріотичній естафеті, отримали заохочувальні призи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору