У Шостці проведуть інвентаризацію об’єктів зовнішньої реклами + Відео

Закон, Місто, Реклама 20:16, 9.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Шостці пройшло засідання комісії з питань розміщення зовнішньої реклами під головуванням депутата міської ради Миколи Трофимця.

Головуючий розпочав засідання з питань обліку:

– Ми хотіли побачити від відділу архітектури перелік об’єктів реклами, на які в місті укладено договори, – нагадав Микола Трофимець.

Представник відділу архітектури та містобудування Крістіна Бедунова зазначила, що у Шостці зареєстровано 109 об’єктів зовнішньої реклами, але ця інформація не оновлювалася з 2009 року:

– Справа у тому, що ми несемо рекомендаційний характер, примусити нікого не можемо. З цього списку об’єктів зовнішньої реклами до нас у відділ архітектури і містобудування звернулося тільки 60.

На думку голови комісії кожен об’єкт зовнішньої реклами повинен бути майданчиком, який має конкретну територію, документи, власника та відповідальну особу, бо це матеріальні цінності.

– Ми маємо не надавати місце, не підписувати договір, або у договорі повинно бути передбачено його розірвання. Ось чому ми і наполягали, щоб у місті були інспектори, бо далі йде їх робота. Це контроль за виконанням договорів, та обліком об’єктів, які знаходяться у місті незаконно. Потрібно розробити план і передбачити санкції, а також план демонтажу таких об’єктів. На сьогоднішній день цією процедурою ніхто не займається, – впевнений Микола Трофимець.

За словами Крістіни Бедунової, у відділу архітектури та містобудування таких функцій немає.

Член комісії Віктор Ждаміров підтримав: якщо об’єкт реклами – чиясь власність, то влада, комісія, дійсно, не має права його демонтувати винесенням приписів чи іншим чином. Для цього потрібне тільки рішення суду.

– Треба розбиратись. Але я не згоден з відділом архітектури: договір видають на установку, а контролювати виконання договору, де які білл борди стоять, чи сплачують, чи ні власники – нікому. Так не повинно бути, – каже Віктор Максимович.

У Шостці вже працюють два інспектори з благоустрою, представники Управління ЖКГ.

– Щоб скласти протокол про незаконне встановлення об’єкту реклами, потрібно знати прізвище, ідентифікаційний код, а ніхто мені такої інформації не дає, – говорить інспектор Микола Сорокопуд.

Член комісії В’ячеслав Павленко радить:

– Якщо Ви вийшли, як інспектор з благоустрою, навіщо Вам персональні дані? Ви ж не уповноважені їх отримувати. Для цього є правоохоронні органи. Викликали «102», поліція приїде, Вам допоможе, вони складають протоколи – і Ви складаєте. І виходить не один протокол, а вже 2 чи 3.

В свою чергу інспектор з благоустрою інформує, що протягом 3-х тижнів склав 10 приписів і 1 протокол.

Ще один учасник комісії Олександр Ярига обурився тим, що інформація про зареєстровані об’єкти зовнішньої реклами у Шостці застаріла і не оновлювалася з 2009 року. Актуальних даних станом на 2021-й рік немає.

Відділу містобудування та архітектури Шосткинської міської ради комісія рекомендувала провести інвентаризацію у встановлений термін (протягом місяця) та надати результати інвентаризації.

– Проведемо цю роботу разом з громадською радою, розподілимо і обійдемо вулиці, звернемось до депутатського корпусу міської ради, щоб надали своїх помічників. Нам потрібно наполягти на тому, щоб на наступному засіданні був представник поліції. І тоді ми вже з’ясуємо, чи маємо право якийсь регуляторний документ скласти, затвердити і від нього відштовхуватися, чи все ж таки тільки за рішенням суду, – резюмував голова комісії Микола Трофимець.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору