У Шостці пройшов традиційний міський турнір з греко-римської боротьби. Учасників вітав Жан Беленюк
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 23 грудня, в спортзалі “Рубін” відбувся традиційний щорічний міський турнір з греко-римської боротьби, пам’яті майстра спорту, тренера О.М. Галича.
Організували захід ДГСО “ШКІД” та Шосткинський спортивний ліцей за підтримки міської ради.
Учасників привітав онлайн народний депутат Верховної Ради України, чемпіон світу та Олімпійських ігор з греко-римської боротьби Жан Беленюк (відео – нижче).
У турнірі змагалися юнаки 2006-2014 р. н.
За нагороди боролися 25 учасників із спортивного ліцею, вихованці ШКІДу та спортшколи “Барса”. Серед учасників були і дві дівчини, які боролися за нагороди разом з хлопцями і показали гарну підготовку.
Змагання проходили в запеклій боротьбі у семи вагових категоріях.
Як результат, чемпіонами стали :
Пікалов Добриня (ліцей) – кат. 23 кг.
Подоляко Дмитро (ліцей) – кат. 28 кг.
Шак Радіон (Барса) – кат. 32 кг.
Кістень Тетяна (ліцей) – кат. 38 кг.
Ляшок Семен (ліцей) – кат. 43 кг.
Тимошенко Артем (ліцей) – кат 57 кг.
Сергіюк Андрій (ліцей) – кат. 65 кг.
Другі місця зайняли :
Віртенберг Нікіта (ліцей) – кат. 23 кг.
Хорохордін Артем ( ліцей) – кат. 28 кг.
Мамчук Роман (ШКІД) – кат. 32 кг.
Рассказов Дмитро (ліцей) – кат. 38 кг.
Ільєнко Назар (ШКІД) – кат. 43 кг.
Друзь Назар (Барса) – кат. 57 кг.
Стангріт Євген (ліцей) – кат. 65 кг.
Треті місця здобули:
Лук’янчикова Вероніка (ліцей) – кат. 23кг.
Морщак Артем (ліцей) – кат. 28кг.
Рябоконов Гліб (ліцей) – кат. 35 кг.
Маценко Ярослав (ШКІД) – 43 кг.
Дворник Максим (ліцей) – кат. 57 кг.
Шкурат Кирило (ліцей) – кат. 65 кг.
Всі призери нагороджені грамотами та медалями.
Юних спортсменів тренують Олександр Якименко та Віктор Дегтяренко.










Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: