У Шостці пройшов товариський матч, присвячений пам’яті Сергія Вавелюка, який віддав життя, захищаючи країну + Фото
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 7 травня, відбувся товариський матч між ФК «Колос» (Шостка) та ФК «Кролевець».
Перед початком гри команди вшанували пам’ять відомого на Шосткинщині футболіста, подвижника спорту Сергія Вавелюка, який загинув на фронті у січні цього року. 5 травня Герою-захиснику мало б виповнитися 32 роки…

«Він віддав життя за те, щоб жили нові покоління, росли діти. Він був гарним спортсменом і, найголовніше, справжнім другом», – сказав керівник ФК «Колос» Микола Трофимець.
Дружина Сергія Вавелюка Яна розповіла, що чоловік дуже любив футбол, виступав у ФК «Велетнь» (Глухів), шосткинських командах «Імпульс» та «Колос».
Щоліта Сергій працював в оздоровчому профілакторії «Лісний» – спочатку вожатим, а потім вихователем. За словами Яни, робота з дітьми йому дуже подобалася.
Коли почалася повномасштабна війна, Сергій Вавелюк, який служив у Національній гвардії, воював на чернігівському, київському напрямках. Згодом – на куп’янському напрямку. Проходив службу у батальйоні спецпризначення «Донбас». Сергій Вавелюк загинув 21 січня 2024 року…
У сьогоднішньому матчі перший символічний удар по м’ячу зробила донька Героя-шосткинця Поліна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: