Дерматолог
Авто Світ

У Шостці пройшов товариський матч, присвячений пам’яті Сергія Вавелюка, який віддав життя, захищаючи країну + Фото

Пам'ять, Спорт 21:32, 7.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 7 травня, відбувся товариський матч між ФК «Колос» (Шостка) та ФК «Кролевець».

Перед початком гри команди вшанували пам’ять відомого на Шосткинщині футболіста, подвижника спорту Сергія Вавелюка, який загинув на фронті у січні цього року. 5 травня Герою-захиснику мало б виповнитися 32 роки…

«Він віддав життя за те, щоб жили нові покоління, росли діти. Він був гарним спортсменом і, найголовніше, справжнім другом», – сказав керівник ФК «Колос» Микола Трофимець.

Дружина Сергія Вавелюка Яна розповіла, що чоловік дуже любив футбол, виступав у ФК «Велетнь» (Глухів), шосткинських командах «Імпульс» та «Колос».

Щоліта Сергій працював в оздоровчому профілакторії «Лісний» – спочатку вожатим, а потім вихователем. За словами Яни, робота з дітьми йому дуже подобалася.

Коли почалася повномасштабна війна, Сергій Вавелюк, який служив у Національній гвардії, воював на чернігівському, київському напрямках. Згодом – на куп’янському напрямку. Проходив службу у батальйоні спецпризначення «Донбас». Сергій Вавелюк загинув 21 січня 2024 року…

У сьогоднішньому матчі перший символічний удар по м’ячу зробила донька Героя-шосткинця Поліна.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору