Дерматолог

У Шостці пройшов фінал Чемпіонату області з хокею. “Шостка” поступилася конотопчанам

Спорт 11:32, 24.02.2023

Учора, 23 лютого, відбувся фінал чемпіонату Сумської області з хокею.
Як зазначають у Хокейному клубі “Шостка”, гра викликала великий інтерес в місті і в області:
Зібралось досить багато вболівальників. Приїхали підтримати своїх улюбленців конотопчани. Також приїхали вболівальники з Дружби. Гра видалася гідною фіналу. Була інтрига, запеклі сутички, азарт.
 Відкрили рахунок шосткинці. Гол від синьої лінії забив Ілля Скляренко. За три хвилини до кінця першого періоду ХК “Шостка” отримала більшість. Але пропустила гол. Конотопчани зрівняли рахунок.
 У другому періоді Данило Якибюк вивів ХК “Шостка” вперед. І на другу перерву команди пішли з рахунком 2-1 на користь Шостки. На початку третього періоду шосткинці знов отримали більшість, але пропустили в більшості дві шайби. Двічі відзначився Олексій Дробязко. 3-2 Конотоп попереду. Потім Олексій мав ще декілька можливостей зробити рахунок ще більшим, але на місті був воротар шосткинців Олександр Качан.
 До речі, Влад Шестопалов, воротар ХК “Конотоп”, також дуже потужно захищав свої ворота. На останній хвилині був вилучений гравець ХК “Конотоп”, але за розмови з суддею видалений лідер атак шосткинців Данило Якибюк.
 Через хвилину заробив вилучення лідер Конотопа Олексій Дробязко. Якибюк вийшов з лави штрафників і за 10 секунд до кінця третього періоду зрівняв рахунок, 3-3, гра перейшла в овертайм.
 У середині овертайму фортуна посміхнулась конотопчанам. Олексій Дробязко пройшов по правому краю, зробив кидок з гострого кута, і шайба залетіла у ворота Олександра Качана. 4-3.
 ХК “Конотоп” став чемпіоном Сумської області 2023.
-Вітаємо команду, вона довго йшла до цього успіху, і врешті решт підкорила вершину. А ХК “Шостка” показує стабільність. Четвертий сезон в фіналі. Шосткинці ще раз довели, що вони є одними з лідерів хокею Сумщини.
Кращим гравцем Чемпіонату визнано Олексія Дробязко, ХК “Конотоп”. Кращий воротар – Олександр Качан ХК “Шостка”.
Приз наймолодшого гравця фіналу Чемпіонату Сумської області отримав 14-річний гравець ХК “Шостка” Дмитро Турочка.